جنگ مذاهب و قربانی کردن گربه خدایان(ایران)

با احتساب جنگ جهانی سومی که ایران به اسلام و مهدی موعودش بدهکار است و ایرانی باید در زیر رایت اسلام با همه دنیا بجنگد و کودکان و بزرگانش به خاک و خون کشیده شوند تا در نهایت اسلامی که با شمشیر آمده است همه ما را از زیر شمشیر بگذراند ما به دنیا آمدن خود را اگر فقط صرف مبارزه عقیدتی با این اهریمن کنیم کار زیادی نکرده ایم بلکه شاید توانسته باشیم کودکان آینده این مرز و بوم را از خطر نجات دهیم. زنده سوزی مشرکین و کفار، قتل مخالفین عقیدتی و کشتن و زندانی کردن هر مخالف بالا و پایین هجده سال از جمله آقای شیر محمدعلی در زندان ، به بهانه پست کردن مطالبی در انتقاد از اسلام از جمله دستاوردهای شمشیر دیانت و قداست اسلامی برای ایرانیان است.

مشکل ایران اعتقاد به خدایی است که دوست ایرانیان نبوده و چاره ای نیست خدایان عوض نمیشوند ( و لا تجد فی سنت الله تبدیلا/در سنت الله تبدیل و تغییری نخواهد بود) سری بعد که خواستید ان شا الله و ماشاالله بگویید خوب به این فکر کنید که چند درصد دعاهای خیر شما در حق مردم مستجاب شده است.

اگر دیدید افغانی به شما توهین میکند، عربستانی شما را مجوس میخواند، عراقی به شما حمله میکند، پاکستانی شما را مشرک میخواند، ترک سر شما کلاه میگذارد، اسرائیلی تهدید میکند، آمریکایی تحریم میکند،  تعجب نکنید، شما قربانیان طولانی ترین نبرد تاریخ یعنی جنگهای مذهبی و جنگ خدایان بوده اید، خدایانی که هر سال به اندازه یک نبرد در جاده ها از شما قربانی میگیرند زیرا روح شما را آرامش و تعالی نمیبخشند. یکی از آن رومیان است (عیسی ابن مریم و پدرش) یکی از آن یهود است (یهوه و اسرائیلش) یکی از آن عرب است (الله و کعبه اش) . آنها همه خدمات خود را به اتباعشان ارائه داده اند، حتی محمود احمدی نژاد آمد تا خون یهودیان کشته شده در جنگ جهانی را به پای شما ایرانیان هم بنویسد.

 

بیشتر بخوانید

ضربه اسلام به ارکان استقلال اقتصادی ایران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *